Beats Solo 2 Wireless

Beats Solo 2 Wireless je Bluetooth verze velmi oblíbených sluchátek Beats Solo 2, které mají odnímatelný kabel a svým zvukem a designem osloví mnoho nadšenců.

Zdejší stránka slouží k tomu, abychom si popsali nejčastější problémy bezdrátových sluchátek Beats Solo 2 Wireless.

  1. První velmi častá závada, která se Vám může přihodit u těchto sluchátek je blikající lišta FuelGauge, která zaliká střídavě bíle a červeně. Po zablikání zůstávají sluchátka vypnutá. Přes kabel RemoteTalk, který lze připojit do levé strany sluchátek by bšak sluchátka měla fungovat naprosto bez problémů.

V čem je tedy potíž?

Nezapnutí sluchátek není způsobeno softwarovým problémem, jak si mnoho lidí myslí a na youtube nebo jiných fórech se rozšiřují názory o dvouminutovém držení zapínacího tlačítka a tlačítka pro pozastavení hudby nebo podobné. Nezapnutí sluchátek způsobuje poškozená deska s konektorem, do které se zapojuje kabel RemoteTalk na levé mušli.

Tuto závadu lze opravit dvěmi způsoby, první způsob je oprava stávající destičky nebo výměna celé destičky s konektorem.

Rozdíl je v tom, že při zapojení kabelu do sluchátek se u opravované destičky sluchátka nevypnou, zatímco u vyměněné destičky je tato funkce vypnutí zachována. Dále je rozdíl v ceně opravy, náš servis se těmito opravami zabývá a  cena opravy destičky je 1500 Kč, přičemž cena výměny destičky je 2450 Kč.

Ve videu níže se můžete podívat na to, jak se sluchátka chovají při této závadě.

2. Druhá závada, která se může vyskytnout je nehrající pravá nebo levá strana v režimu Bluetooth nebo také v kabelovém režimu.

Tuto závadu lze také odstranit a cena opravy je podle ceníku pod položkou “Oprava vnitřní kabeláže u sluchátek Beats Solo 2 Wireless”

 

WHAT IS THIS PAGE ABOUT?

This website is dedicated to Beats Solo 2 Wireless headphones and its user issues, which could meet to you.

First issue regarding this headphones is no poering on, when you press power ON button.

When you press power ON button for more than 5 seconds, there only flashes white and red LED diods. Headphones remains turned off.

This issue is caused by PCB with Jack 3,5mm hole on the left side of the headphones.

Our service is repairing also this kind of damagion and we have two options of repairs:

  1. repair of damaged PCB – cheaper option, but function of power OFF due to connected RemoteTalk cord is DISABLED! (Have no impact for other functions!!) Cost of this repair is 1500 CZK.
  2. replacing of damaged PCB with new part – cost of this repair is 2450 CZK and there is kept power OFF funcion due to connected Remote Talk cable.

In video belov you can check, how headphones could beahve in case of this problem.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.