Beats Solo 2 Wireless

 

Sluchátka Beats Solo 2 wireless černé - časté problémy

Beats Solo 2 Wireless je Bluetooth verze velmi oblíbených sluchátek Beats Solo 2, které mají odnímatelný kabel a svým zvukem a designem osloví mnoho nadšenců.

Zdejší stránka slouží k tomu, abychom si popsali nejčastější problémy bezdrátových sluchátek Beats Solo 2 Wireless.

  1. První velmi častá závada, která se Vám může přihodit u těchto sluchátek je blikající lišta FuelGauge, která zabliká střídavě bíle a červeně. Po zablikání zůstávají sluchátka vypnutá. Přes kabel RemoteTalk, který lze připojit do levé strany sluchátek by však sluchátka měla fungovat naprosto bez problémů.

V čem je tedy potíž?

Nezapnutí sluchátek není způsobeno softwarovým problémem, jak si mnoho lidí myslí a na youtube nebo jiných fórech se rozšiřují názory o dvouminutovém držení zapínacího tlačítka a tlačítka pro pozastavení hudby nebo podobné. Nezapnutí sluchátek způsobuje poškozená deska s konektorem, do které se zapojuje kabel RemoteTalk na levé mušli.

Tuto závadu lze opravit dvěma způsoby, první způsob je oprava stávající destičky nebo výměna celé destičky s konektorem.

Rozdíl je v tom, že při zapojení kabelu do sluchátek se u opravované destičky sluchátka nevypnou, zatímco u vyměněné destičky je tato funkce vypnutí zachována. Dále je rozdíl v ceně opravy, náš servis se těmito opravami zabývá a  cena opravy destičky je 1500 Kč, přičemž cena výměny destičky je 2450 Kč.

Ve videu níže se můžete podívat na to, jak se sluchátka chovají při této závadě.

2. Druhá závada, která se může vyskytnout je nehrající pravá nebo levá strana v režimu Bluetooth nebo také v kabelovém režimu.

Tuto závadu lze také odstranit a cena opravy je podle ceníku pod položkou “Oprava vnitřní kabeláže u sluchátek Beats Solo 2 Wireless”

 

This website is dedicated to the potential issues and damages users might be dealing with when they use Beats Solo 2 Wireless headphones.

First common issue is the inability to switch the headphones on when you hold the power button. Upon holding the power button down for 5+ seconds the headphones don’t turn on. Instead the diode flashes red and white light for a couple of seconds and then the headphones turn off again (as seen in the video).

This issue is caused by PCB with jack 3.5 mm socket on the left side of the headphones.

We are able to repair this damage and offer you two different approaches:

  1. Repair of damaged PCB – this is the cheaper option. Please understand that if you connect the headphones to your device via cable, the Bluetooth function will stay on (unless you manually switch it off). The repair cost is 1300 CZK. You need to only shortcut two contacts on PCB (check picture belov).
  2. Replacement of the damaged PCB with a new part. The headphones will work as intended by manufacturer. The replacement cost in total is 1900 CZK.

 

You can see the issue in the video:

 

 PCB shortcut marked red between position 1 and 2:
bridged_jack 3.5mm socket PCB - Beats Solo 2 Wireless_w_1000