Beats Solo 3 Wireless

Nejnovější generace Solo sluchátek, již třetí – Beats Solo 3 Wireless

Na rozdíl od druhé generace se vzhledem moc neliší, třetí generace však přinesla nové barevné kombinace, které jsou mimochodem velmi zajímavé a zároveň pod kabátem skrývá nový čip W1, který podle specifikací výrobce dokáže úsporněji pracovat s energií, což dodává sluchátkům až 40 hodin poslechu a díky funkci rychlého nabíjení si za 5 minut dobijete sluchátka na další 3 hodiny poslechu přes Bluetooth.

Pro uživatele iOS navíc sluchátka podporují snadné přepínání mezi zařízeními a plnou podporu tlačítek na sluchátkách včetně Siri.

Uživatelé androidu také mohou plně využívat tlačítka ale ne u všech verzí androidu je propojení systémové.

PÁROVÁNÍ SLUCHÁTEK

U zařízení s iOS 10 a novějším stačí sluchátka zapnout a nabídne se možnost párování.

Manuální párování je pomocí zapínacího tlačítka, kdy při vypnutém stavu podržíme zapínací tlačítko po dobu 6ti vteřin. Poté se rozblikají diody FuelGauge a zařízení je viditelné.

NEJČASTĚJŠÍ ZÁVADY NA  SLUCHÁTKÁCH
  1. Poškozené náušníky
  2. Zlomený kloub v ohybové části
  3. poškození vnitřní kabeláže
  4. zlomená klenba
  5. poškozená baterie

 

V případě poškozených náušníků lze polštářky snadno a rychle vyměnit. Nové náušníky můžete zakoupit i u nás v eshopu. Návod na výměnu náušníků přidáme brzy, v případě potřeby poradíme po telefonu.

Zlomený kloub v ohybové části je častým následkem neopatrného zacházení v místě nejslabší konstrukce. Oprava je také možná.

Poškození vnitřní kabeláže poznáte tak, že sluchátka přes bluetooth hrají pouze na jedné straně a přes kabel Remote Talk hrají na obou stranách. U této závady je potřeba opravit nebo vyměnit vnitřní kabeláž. Tuto opravu také provádíme včetně ošetření, aby se poškození už neopakovalo.

Zlomená klenba je dalším následkem neopatrné manipulace. Je možné klenbu vyměnit za novou.

Výměna baterie je běžnou záležitostí. Každá baterie má daný počet cyklů nabíjení a když tento limit dosáhneme, baterie ztrácí většinu své kapacity nebo přestane fungovat úplně. Baterie je také vyměnitelná u nás v servisu.

Zabýváme se repasováním a ošetřováním sluchátek Beats Solo 3 Wireles. Aktuální nabídka Solo 3 sluchátek nebo náušníků je v navigačním menu.